Kancelaria Adwokacka

Ul. Marszałka Józefa Piłsudzkiego 4/lok. 10A

26-610 Radom

Godziny Otwarcia:

Pon. – pt: 09:00 – 18:00

Sob. 10:00 – 16:00

Bardziej złożone projekty dla firm są realizowane przez nasz zespół w ścisłej współpracy ze specjalistami innych dziedzin. Chcąc zapewnić Klientom kompleksową obsługę prawną Kancelaria współpracuje z tłumaczami, doradcami podatkowymi oraz zaprzyjaźnioną Kancelarią Notarialną. Nasza kancelaria prawna prowadzi obsługę Klientów także w języku angielskim oraz włoskim.

Od listopada 2014 wychodząc naprzeciw potrzebom naszych powierników rozpoczęły działania dwie filie Kancelarii w Zwoleniu oraz Radomiu. Kancelaria rozszerzyła również swoją ofertę o nową formę świadczenia usług: Porady prawne na abonament. Więcej informacji na ten temat można uzyskać kontaktując się z nami pod adresem : kancelaria@adwokat-jurendt.pl szczególnie miło będzie nam jednak spotkać się osobiście.

Adwokat / Prawnik Karolina Jurendt zaprasza do kancelarii w Radomiu

Jako adwokat i prawnik posiadam wszechstronną wiedzę oraz niezbędne doświadczenie w zakresie prawa oświatowego, w tym Karty Nauczyciela. Częstym rodzajem spraw, z którymi się mierzymy w swojej praktyce są: nawiązanie stosunku pracy określone w art. 10 i następnych Karty Nauczyciela, wypowiedzenia stosunku pracy na podstawie mianowania i umowy o pracę, a w tym stan nieczynny, odprawa, ograniczenie zatrudnienia. Ponadto wielokrotnie pojawiają się kwestie urlopu dla poratowania zdrowia, zasiłku na zagospodarowanie, kar dyscyplinarnych i porządkowych, a także prawa przysługujących na podstawie kodeksu pracy. Podejmujemy sprawy dotyczące powierzenia stanowiska dyrektora, odwołania ze stanowiska dyrektora i wicedyrektora, likwidacji placówek oświatowych jak również uprawnień członków związku zawodowego.

Dzisiejsze realia, panująca wielość i różnorodność zdarzeń, powoduje lawinowo inauguracje niezmierzonej ilości sytuacji mających doniosłe znaczenie w aspekcie prawnym. Każde z tych zdarzeń może przynieść każdemu z nas daleko idące konsekwencje w czasie najbliższym lub odległej przyszłości. Warto w takim kontekście pamiętać o zwiększeniu swoich szans, zabezpieczeniu swoich interesów lub naszych najbliższych poprzez współpracę z prawnikiem. Powierzając realizację usługi świadczenia pomocy prawnej profesjonalnemu podmiotowi jakim jest Kancelaria Adwokacka Adwokat Karoliny Jurendt, dysponującemu odpowiednim zapleczem osobowym współpracującym z ekspertami wielu dziedzin oraz zdobytym doświadczeniem, decydują się Państwo na zapewnienie maksimum bezpieczeństwa przeprowadzanym z Państwa udziałem procesom sądowym, sporom pozasądowym czy też ważnym przedsięwzięciom biznesowym. Zawierzając Kancelarii Adwokackiej Adwokat Karoliny Jurendt decydują się Państwo na opiekę przez przedstawiciela jednej z najbardziej prestiżowych i najstarszej historycznie grupy zawodowej profesjonalnych pełnomocników. Celem naszych działań jest zapewnienie stabilnego rozwoju dla Państwa interesów pod kątem wszelkich aspektów prawnych.Gwarantujemy Państwu przy każdej sprawie indywidualne zapoznanie się z problematyką, wnikliwą analizę zagadnienia, umiejętne dobranie niezbędnych środków i sugerowanych rozwiązań. Wszystko po to, by Państwa sprawa została doprowadzona do satysfakcjonującego finału. Bazując na fundamentach poszanowania zasad i tradycji adwokackiej każdą sprawę prowadzimy z należytą uczciwością, starannością i zaangażowaniem. Nasza rzetelność i poziom obsługi stały się tradycją polecaną i docenianą przez naszych zadowolonych klientów.