Kancelaria Adwokacka

Plac Jana Kochanowskiego 25

26-700 Zwoleń

Godziny Otwarcia:

Pon. – pt: 09:00 – 18:00

Sob. 10:00 – 16:00

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Jurendt z filią w Zwoleniu oferuje szeroki zakres kompleksowych usług prawnych. Doświadczony zespół pracowników wyróżnia się wysokimi kompetencjami, do których należą rzetelna wiedza, umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji, drobiazgowość, wnikliwość, a także najwyższe zaangażowanie w prowadzone sprawy. W naszej pracy zawsze kierujemy się dobrem Klienta, a wzajemne relacje opieramy na bezwzględnej uczciwości i zaufaniu – fachowość naszych usług potwierdzają liczne opinie zadowolonych zleceniodawców.

Niezwykle ważny jest dla nas ciągły rozwój, który przekłada się na jakość świadczonych usług. Oferujemy obsługę w języku angielskim oraz włoskim, a także ściśle współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin – nie tylko z adwokatami, ale i notariuszami, tłumaczami, radcami prawnymi czy też biurami rachunkowymi. Poza bezpośrednią obsługą w umówionym terminie umożliwiamy Państwu także wygodną formę uzyskania pomocy prawnej on-line. Aby z niej skorzystać, należy złożyć zapytanie oraz przedstawić stan faktyczny w e-mailu lub formularzu kontaktowym – wszelkie poczynione w ten sposób ustalenia bądź przesłane dokumenty objęte są tajemnicą adwokacką. Jeśli chodzi o wysokość honorarium, kancelaria adwokacka w Zwoleniu ustala je każdorazowo po uwzględnieniu stopnia złożoności sprawy oraz wymaganego od adwokata nadkładu pracy.

Adwokat / Prawnik Karolina Jurendt zaprasza do kancelarii w Zwoleniu

Jako doświadczona kancelaria adwokacka oferujemy szeroki zakres usług prawnych, obejmujących drobne porady oraz prowadzenie skomplikowanych spraw. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorstwami – prowadzimy także obsługę jednostek budżetowych. Wszystkim klientom zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie prowadzenia sprawy. Nasze usługi obejmują dziedziny takie jak np. prawo cywilne, prawo pracy, prawo rodzinne i opiekuńcze, a także prawo spadkowe i karne. Ponadto oferujemy pomoc z zakresu prawa autorskiego, prawa nieruchomości oraz prawa gospodarczego i spółek handlowych. Specjalizujemy się również w sprawach regulowanych przez prawo medyczne – zapewniamy profesjonalne wsparcie podmiotom świadczącym usługi medyczne, a także osobom poszkodowanym na skutek zawodowych przewinień lekarskich.

W ramach świadczonych usług oferujemy Państwu szkolenia z prawa cywilnego dla kadry zarządzającej, jak również wykłady dla firm uwzględniające specyfikę branży i prowadzonej działalności. Na zajęciach poruszamy m.in. tematykę ochrony dóbr osobistych i danych osobowych, reklamy i promocji bądź własności intelektualnej oraz prawa autorskiego. Organizowane na zamówienie wykłady umożliwiają zwiększenie świadomości przedsiębiorców oraz pracowników, zmniejszając ryzyko nieświadomego prowadzenia działań niezgodnych z prawem.

Jeżeli interesuje Państwa sprawdzony prawnik Zwoleń, Puławy i Radom to miasta, gdzie można skorzystać z kompleksowej pomocy prawnej ze strony adwokat Karoliny Jurendt. Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową!