kolor

Założycielką kancelarii jest adwokat Karolina Jurendt. Od wczesnego dzieciństwa, aż do egzaminu dojrzałości uczęszczała do Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia, gdzie pobierała naukę gry na fortepianie, co nie wątpliwie miało wpływ na ukształtowanie osobowości i szczególnych cech charakteru, fundamentalnych w dojrzałym życiu, również tym zawodowym. W latach późniejszych absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Po zdobyciu wyższego wykształcenia prawniczego ukończyła aplikację adwokacką w Warszawie. Wpisanie na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie było konsekwencją złożenia egzaminu adwokackiego.

W okresie poprzedzającym podjęcie prywatnej praktyki współpracowała ze znamienitymi postaciami Adwokatury Polskiej zdobywając nieprzecenione doświadczenie. Ukierunkowana w Warszawskich Kancelariach oraz Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka zrewidowała ale i ugruntowała swoją teoretyczną wiedzę odszukując możliwości efektywnego jej zastosowania w kontakcie z Klientem ale przede wszystkim na Sali sądowej.

Aktualnie Kancelaria Adwokat Karoliny Jurendt zajmuje się profesjonalnym i co równie ważne skutecznym doradztwem prawnym Klientów indywidualnych, Przedsiębiorców oraz Jednostek Budżetowych. Naszą szczególną troską jest jakość świadczonych usług na równi ze skutecznością. Po kilku latach działań kancelarii w Warszawie zdecydowaliśmy poszerzyć zasięg naszych działań powracając w rodzime strony. Obecnie główna siedziba Kancelarii mieści się w Puławach. Stąd też świadczymy pomoc prawną dla Klientów na terenie województwa Lubelskiego.

Ciesząc się wciąż rosnącym zaufaniem w południowej części województwa mazowieckiego i wychodząc naprzeciw potrzebom naszych powierników, zdecydowaliśmy się rozszerzyć obszar naszych działań otwierając filie Kancelarii w Radomiu oraz w Zwoleniu, w których adwokat Karolina Jurendt przyjmuje w dogodnych terminach umówionych wcześniej telefonicznie. Wszystkie nasze lokalizacje zostały bardzo starannie dobrane tak aby znajdowały się w bezpośredniej bliskości Sądu Okręgowego w Radomiu, Sądu Rejonowego w Zwoleniu i Sądu rejonowego w Puławach. Zakładka kontakt zawiera mapki które pomogą Państwu dokładnie określić lokalizację oraz dokładne dane adresowe do każdej z naszych kancelarii. W zamyśle filie kancelarii mają zapewnić opiekę Pani adwokat mieszkańców oraz przedsiębiorców w miastach takich jak: Kozienice, Białobrzegi, Puławy, Starachowice, Radom oraz Zwoleń.

Rozwijając się, absolutnie pragniemy zachować indywidualny charakter kancelarii „rodzinnej” aniżeli komercyjnej tudzież korporacyjnej. Solidne przygotowanie merytoryczne Pani adwokat i zaangażowanie w sprawy naszych Klientów pozwalają zawsze na relacje pełne otwartości, wzajemnego zrozumienia i kardynalnego w relacji Adwokat/Klient– zaufania.
Adwokat Karolina Jurendt prowadzi obsługę również w języku Włoskim oraz Angielskim.